Karrier

L1 IT üzemeltető

A Hungaro DigiTel Kft. Magyarország piacvezető és Európa egyik meghatározó műholdas (VSAT) szolgáltatójaként, magas minőségi szinten kivitelezett és felügyelt, nagy megbízhatóságú műholdas adatátviteli-, Internet- és különböző értéknövelt szolgáltatásokat biztosít partnerei számára.

A L1 IT üzemeltető feladata:

  • Végponti, központi hibák proaktív észlelése, hibajegyek megnyitása
  • Help Desktől érkező hibajegyek átvétele, hibakeresés, hibaelhárítás
  • Szervizcsapatok értesítése, munkájának felügyelete, támogatása
  • VSAT központ működésének felügyelete, folyamatos üzem biztosítása
  • 3 műszakos folyamatos munkarendben történő munkavégzés a Hungaro DigiTel Kft. szigetszentmiklós-lakihegyi telephelyén

Elvárások:

  • felsőfokú távközlési, villamos- vagy informatikus mérnöki végzettség, vagy középfokú távközlési végzettség kiegészítve néhány év szakmai tapasztalattal
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • hálózati ismeretek (TCP/IP),
  • Windows operációs rendszerek, MS OFFICE ismerete,
  • önálló, igényes munkavégzés, határozottság, tanulási és kommunikációs készség,
  • csapatmunkára való alkalmasság

Előnyök:

  • távközlési területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • help-desk területen szerzett tapasztalat
  • műholdas rendszerek ismerete,
  • CISCO illetve egyéb IP hálózati eszközök konfigurálásában való jártasság

Ajánlatunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • cafeteria (SZÉP-kártya)
  • folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • modern eszközök és munkakörnyezet
  • Medicover egészségbiztosítás
  • angol nyelvoktatás